Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Полтаві ВОЖН ВОНА розбудовує співпрацю з партнерськими організаціями

 
 
☝️ Наші фахівчині продовжують розбудовувати партнерство та сестринство серед організацій та установ, що працюють з ключовими групами, зокрема наркозалежними жінками.
 
☝️Так, нещодавно у Полтаві відбувся важливий захід для ЖЖН. Це був новий формат-діалог, де були задіяні знання та особистий досвід партнерів/ок для спільних рішень у вирішенні проблем жінок, які зазнали для допомоги гендерного та домашнього насильства.
 
🤝На тренінгу були присутні представниці притулків, Офісу Омбудсмена у Полтавській області, патрульної поліції (спецпідрозділ “Поліна”), БО БФ “Позитивні жінки”, ГО “Жіночий Хаб 2.0”, соцзахисту. Також на зустріч завітали координаторка параюристок ВОНА Олена Зубленко та фахівчиня з адвокації організації ВОНА Ольга Кувшинчикова.
 
🧍‍♀️🧍🏻‍♀️Цей тренінг-діалог провели РП ВОНА Надія Колосовська та директорка філії партнерської організації «Легалайф Україна»
Марина Погоріла.
 
✅ Важливо, що результатом зустрічі став спільно розроблений алгоритм надання комплексних послуг для жінок, які живуть з наркозалежністю.
 
Вдячні колегам та колежанкам за продуктивну роботу 🤝
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.