Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Полтаві відбулася зустріч представниці ВОНА з партнерськими організаціями

У ці складні часи продовжуємо координувати нашу роботу з партнерськими організаціями. Так, у Полтаві Надія Колосовська провела робочу зустріч із директоркою Ресурсного Центру “Схід” Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю Яніною Стемковською та директоркою БО Легалайф-Україна (Полтавська філія) Мариною Погорілою.
 
“Ми обговорили важливість продовження партнерських відносин для вирішення спільних цілей та задач. Спланували проведення робочих зустрічей та інформаційно-просвітницьких заходів для представниць ключових груп на найближчий час, зокрема й активності Support. Don’t Punish. Раді допомозі та постійній підтримці”, – зазначила регіональна представниця ВОЖН ВОНА у Полтавській області.
 
Зазначимо, що наша організація активно готується до заходів, що відбудуться у рамках Support. Don’t Punish, щоб привернути увагу до проблем наркозалежних жінок.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.