Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Полтаві проінформували про переваги участі в програмі Зменшення шкоди

 На базі Ресурсного центру ВОЛНа (Схід) регіональна представниця ВОНА Надія Колосовська провела інформаційну зустріч про програму Зменшення шкоди.
 
“Під час заняття я нагадала жінкам про ризики інфікування ВІЛ, вірусними гепатитами під час контакту з кров’ю хворого, зокрема під час внутрішньовенних ін’єкцій через використані шприци. Також нагадала про профілактику — швидкі тести на ВІЛ/гепатити та використання стерильних одноразових шприців, які можна безкоштовно отримати у пунктах обміну шприців (ПОШ)”, — розповіла Надія Колосовська про деталі цієї зустрічі.
 
Крім того, представниці спільноти ЖЖН отримали інші роздаткові матеріали – спиртові серветки та якісні презервативи.
 
Зазначимо, що пункт (ПОШ) у Полтаві працює давно, і не припиняв свою роботу навіть у найскладніші дні повномасштабного вторгнення рф.
 
Більше про програму Зменшення шкоди у брошурах від Альянсу громадського здоров’я: https://aph.org.ua/uk/resursy/vydannya-alyansu/ 
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.