Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Полтаві готуються до акції "16 Днів проти насильства"

У місті Полтава, на базі БО “Східний Ресурсний Центр Всеукраїнського Об’єднання Людей з Наркозалежністю “Меридіан” відбулася інформаційна зустріч для членкинь ВО “ВОНА”. Надія Колосовська, регіональна представниця ВО “ВОНА” у Полтавській області, розповіла жінкам про майбутню акцію “16 Днів проти Насильства”.

 

Акція стартує з 25 листопада і триватиме до 10 грудня. У цей 16-денний період ми звертаємо увагу на важливість подолання будь-якої форми насильства, що порушує права людини в громадській або приватній сферах. Дати початку та закінчення події обрані не випадково, вони створюють символічний ланцюжок:

 

🟢 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок,
🟢 29 листопада – Міжнародний день захисників прав жінок,
🟢 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом,
🟢 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством
🟢 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями,
🟢 5 грудня – Міжнародний день волонтера,
🟢 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією,
🟢 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

 

В минулі роки представниці ВО “ВОНА” у місті Полтава приймали участь у вуличній акції на Театральній площі, де роздавали листівки, буклети з інформацією про те куди треба звертатися постраждалим від домашнього насильства і цей рік не буде виключенням.

 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

——-

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.