UkrainianEnglishRussian

У Полтаві готуються до акції "16 Днів проти насильства"

У місті Полтава, на базі БО “Східний Ресурсний Центр Всеукраїнського Об’єднання Людей з Наркозалежністю “Меридіан” відбулася інформаційна зустріч для членкинь ВО “ВОНА”. Надія Колосовська, регіональна представниця ВО “ВОНА” у Полтавській області, розповіла жінкам про майбутню акцію “16 Днів проти Насильства”.

 

Акція стартує з 25 листопада і триватиме до 10 грудня. У цей 16-денний період ми звертаємо увагу на важливість подолання будь-якої форми насильства, що порушує права людини в громадській або приватній сферах. Дати початку та закінчення події обрані не випадково, вони створюють символічний ланцюжок:

 

🟢 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок,
🟢 29 листопада – Міжнародний день захисників прав жінок,
🟢 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом,
🟢 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством
🟢 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями,
🟢 5 грудня – Міжнародний день волонтера,
🟢 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією,
🟢 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

 

В минулі роки представниці ВО “ВОНА” у місті Полтава приймали участь у вуличній акції на Театральній площі, де роздавали листівки, буклети з інформацією про те куди треба звертатися постраждалим від домашнього насильства і цей рік не буде виключенням.

 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

——-

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram