Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Полтаві діє гінекологічний кабінет безбар'єрного доступу

Як й обіцяли минулого тижня, інформуємо вас про перші результати роботи ВОЖН “ВОНА” у новому році. Отже, у Полтаві, на базі ресурсного центру Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю “ВОЛНА”, відбулася зустріч регіональної представниці ВОЖН “ВОНА” Надії Колосовською із представницями ЖЖН. Цього разу темою спілкування стали гендерно чутливі послуги, що враховують потреби жінок.
 
“Слід зазначити, що наша країна тільки рухається у цьому напрямку. І дійсно, ми маємо вже перші результати, зокрема у розвитку таких послуг для жінок із вразливих верств населення. У нашому місті діє жіноча консультація на базі КП “Четверта міська клінічна лікарня Полтавської міської ради”, де відкрито гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу , який враховує потреби жінок із інвалідністю та жінок з вразливих верств населення”, – розповідає Надія Колосовська. – Кабінет обладнаний гінекологічним кріслом і кушеткою зі спеціальним пристроєм, поручнями, опорами. Так, як у спільноті ЖЖН в Полтаві, є дві жінки, які потребують інклюзивної послуги, наша організація допомогла їм записатися на прийом та пройти обстеження у гінеколога, що раніше було неможливо через їхні фізичні особливості. Зазначу, що ці жінки є постійними відвідувачками наших інформаційних занять, тому одні з перших дізналися про роботу такого кабінету. Вони були дуже вдячні за інформацію та можливість отримувати відповідні доступні медичні послуги”.
Тримаймо стрій! Працюємо далі!
 
Регіональні представництва ВОНЖ “ВОНА”: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
——— 
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.