Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Одесі ЖЖН навчали протидіяти домашньому насильству

Тетяна Сильвестрова, регіональна координаторка ВОЖН ВОНА в Одеському регіоні провела ініціативну зустріч наркозалежних жінок. Темою заходу стала протидія домашньому насильству. 
 

“На жаль, ці знання актуальні для представниць нашої спільноти. Через велику стигму і дискримінацію жінки рідко розраховують на допомогу, і вважають, що тільки вони відповідальні за домашнє насильство. Але це не так, адже не буває таких дій, що б виправдали кривдника”, – розповідає Тетяна Сильвестрова.

 

Під час зустрічі всі ЖЖН отримали брошури від Альянсу громадського здоров’я, в яких чітко описано “коло насильства” та алгоритм дій для постраждалої.

 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.