UkrainianEnglishRussian

У місті Одеса обговорили Маніфест наркозалежних жінок для широкої громадськості

Регіональні координаторки ВО “ВОНА” продовжують обговорювати III Національний форум жінок, що живуть із наркозалежністю. #ВидиміТаСильні #ВОНА
 
У місті Одеса Тетяна Сільвестрова провела дві зустрічі з представницями спільноти для обговорювання форуму та Маніфесту, який було презентовано під час Форуму.
 
“Два дні я розповідала жінкам про подію, – поділилася Тетяна, – говорили про зустрічі з представниками медіа, поліції та представницями спільноти з різних куточків країни.”
 
Також під час зустрічи жінки ознайомилися з напрацюваннями, що були представлені працівниками Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України, і запропонували необхідні корегуванн та зміни до матеріалів.
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти.
 
Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram