Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У місті Одеса обговорили Маніфест наркозалежних жінок для широкої громадськості

Регіональні координаторки ВО “ВОНА” продовжують обговорювати III Національний форум жінок, що живуть із наркозалежністю. #ВидиміТаСильні #ВОНА
 
У місті Одеса Тетяна Сільвестрова провела дві зустрічі з представницями спільноти для обговорювання форуму та Маніфесту, який було презентовано під час Форуму.
 
“Два дні я розповідала жінкам про подію, – поділилася Тетяна, – говорили про зустрічі з представниками медіа, поліції та представницями спільноти з різних куточків країни.”
 
Також під час зустрічи жінки ознайомилися з напрацюваннями, що були представлені працівниками Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України, і запропонували необхідні корегуванн та зміни до матеріалів.
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти.
 
Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.