Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У місті Луцьк відбулась зустріч жінок із вразливих верств населення

На цьому заході були присутні клієнтки організацій БФ “Позитивні жінки”, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА”, БФ “Легалайф-Україна”, БФ “Інсайт Луцьк”. Під час зустрічі представниці провели групу взаємодопомоги на тему “Як зберегти психічне здоров’я під час війни”. Жінки мали змогу не тільки поспілкуватись між собою та обмінятись особистим досвідом збереження емоційно стану, але й почаювати, відзначити пріоритетні потреби, які є на даний час у жіночому суспільстві.
 
Наприкінці зустрічі всі жінки відзначили підвищення емоційного тонусу, натхнення та дружню вдячність. Такі психологічно-підтримувальні заходи планується проводити щотижня.
 
P.S. Дякуємо БО «Інсайт Луцьк» за можливість проводити такі зустрічі, що допомагають координувати зусилля по допомозі вразливим жінкам.
 
Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоровя та The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародного фонду “Відродження”.