Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Львові створено ініціативну групу жінок, які живуть з наркозалежністю

Маємо чудову новину для нашої спільноти! Координаторка параюристок ВОНЖ “ВОНА” Наталія Карагашова та регіональна представниця у Львівському регіоні Євгенія Кучерява із радістю повідомляють про створення ініціативної групи жінок, які живуть з наркозалежністю, у місті Львів.
 
“Нас об’єднала віра у те, що не дивлячись на перепони, все можливо! Саме під таким гаслом ми будували наші плани та розпочали роботу у новому для нашої організації регіоні!”, – зазначила Наталія Карагашова.
 
На першій ознайомчій зустрічі наші представниці ознайомили жінок зі спільноти ЖЖН із цілями та завданнями ВОНЖ «ВОНА». Крім того, розказали про діяльність, яку впроваджуємо на території України, та наскільки під час війни важлива підтримка жінок за “принципом рівна-рівній”. Також представниць ЖЖН проінформували про робота осередків організації у різних областях.
 
Далі буде, адже у нас багато планів та натхнення для їх реалізації! 💙💛
 
Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.