Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Луцьку ЖЖН обговорили взаємопідтримку під час війни

 
У Луцьку відбулася традиційна зустріч ініціативної групи жінок ВОНЖ “ВОНА”. Темою цієї події стала необхідність взаємопідтримки та допомоги як у колі учасниць, так і спільноти ЖЖН взагалі.
 
Всі жінки, крім щотижневих зустрічей ініціативної групи, мають можливість спілкуватися в спільноті “Жінки Волині”: дізнаватися про радощі чи негаразди подруг, підтримати та дати слушну пораду одна одній. В однієї жінки нещодавно померла мати. Учасниці групи не залишилися осторонь біди – підтримали жінку психологічно і матеріально.
 
“Для мене, як лідерки групи, особлива гордість, що незважаючи на епідемію ковіду та розпочату росією війну, ініціативна група жінок ВОНЖ “ВОНА” продовжує свою роботу, поповнюється новими учасницями, підвищується обізнаність жінок, жінки вже не так гостро відчувають стигму та дискримінацію, – розповідає Ірина Ємельянова, РП ВОНА. – Жінки отримали чергові друковані видання від МБФ “Альянс громадського здоров’я”. І я дуже засмутилися, що до кінця року вийде остання періодика, що комісія національних і міжнародних експертів/ок оцінила цю діяльність з найнижчим пріоритетом. Жінки впевнені, що спільнота повинна мати своє видання!”.
 
Сподіваємося, що вдасться продовжити періодику, зокрема ту, яка розрахована на спільноту наркозалежних жінок.
———–
📌 Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
📌 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.