Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Луцьку ВОЖН ВОНА презентувала свою діяльність

Регіональна координаторка ВОНЖ “ВОНА” у Волинській області Ірина Ємельянова та параюристка Юлія Борцевич взяли участь у засіданні круглого столу “Соціальне забезпечення потреб ВПО у Волинській області в умовах воєнного стану”. Захід організувала ГО “Європейський вектор Волині” та “Гендерні аспекти гуманітарної допомоги для представників громад Волині з великою концентрацією ВПО” за підтримки Українського гуманітарного фонду ООН.
 
Представниці ВОЖ ВОНА проінформували присутні на зустрічі органи місцевої влади про роботу організації (зокрема й партнерів БО”ВОЛНа”, БО”Легалайф -Україна”, РОБФ “Наше Майбутнє”), а також розповіли про поширені проблеми, з якими щодня cтикаються ключові групи, запропонувавши шляхи їх вирішення. Важливим аспектом, як було наголошено, залишається гуманітарна допомога, доступ до медичних послуг та протидія дискримінації наркозалежних людей на рівні громади.
 
Окремо Ірина Ємельянова розповіла про підтриману МБФ “Альянс громадського здоров’я” заявку, що надасть можливість допомогти дітям і сім’ям ключових груп та ВПО. Діти отримають планшети для навчання, рюкзаки з світловідбиваючими елементами, акумуляторні лампи, а сім’ї – сертифікати на продукти.
Дякуємо всім за плідні дискусії та роботу разом над вирішенням проблем ключових груп населення.
———–
📌 Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
📌 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.