Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Луцьку ВОЖН ВОНА налагоджує співпрацю з розміщення ЖЖН

Відбулася важлива робоча зустріч у Волинському обласному Центрі соціально-психологічної допомоги із заступницею директора Тетяною Склезь.
 
ВОНЖ “ВОНА” та даний заклад підписала Меморандум про співпрацю. Зовсім скоро завершується ремонт приміщень центру. Залучення додаткових ресурсів, доведення донорам необхідності покращення щоденного побуту осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах, — важлива місія.
 
“Ми продовжуємо поліпшення нашого приміщення, аби забезпечити особам, що тимчасово опинилися у #ШелтерВолинь, ще більший комфорт і зручність під час проживання”- розповіла Тетяна Склезь під час спілкування з Іриною Ємельяновою (РП ВОЖН ВОНА у Волинській області).
 
Пані Тетяна показала оновлені приміщення. Тут все зроблено для комфортного та зручного проживання жінок.
 
За останній рік функціонування Центру для покращення його матеріально-технічної бази було залучено понад 900 000 гривень! Ресурси на ремонт виділив UNFPA Ukraine та благодійний фонд “Butterfly”, благодійний фонд «Рокада» Волинь.
 
Розвиваємо надалі співпрацю для покращення життя ЖЖН!
“Ми продовжуємо поліпшення нашого приміщення, аби забезпечити особам, що тимчасово опинилися у #ШелтерВолинь, ще більший комфорт і зручність під час проживання”- розповіла Тетяна Склезь. Тетяна показала оновлені приміщення. Тут все зроблено для комфортного та зручного проживання жінок.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”