Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Луцьку представниці та представники спільноти зустрілися з дружньою адвокаткою

Луцьку посміхнулася удача. У місто завітала наша улюблена адвокатка, партнерка в Адвокатське об’єднання “Прове” Оксана Гузь. Вона запропонувала параюристці Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Ємельяновій Ірині організувати зустріч зі спільнотою ЛЖН і обговорити виклики, з якими стикаються наші люди.

Зустріч відбулась в офісі Рівненського БФ “Наше Майбутнє” в суботу 3.10.2020.

 

Оксана розповіла, як себе поводити з патрулем, як поскаржитись на незаконні та неправомірні дії поліцейського. Коли треба викликати адвоката з БВПД? Як має бути складений протокол і що в ньому має зафіксувати затриманий, якщо вважає, що його права були порушені? Що таке поверхневий огляд та відмінність його від обшуку? Розібрали найтиповіші справи, які зараз розглядаються в судах та найтиповіші порушення прав ЛЖН.

 

“Зустріч пройшла в невимушеній та відвертій обстановці. Присутні були щиро вдячні Оксані Гузь за можливість отримати відповіді на свої питання від кваліфікованого адвоката. Упевнена, що отриманні знання багатьом допоможуть в різних життєвих обставинах”, – поділилася враженнями від зустрічі Ємельянова Ірина.