Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Луцьку обговорили питання взаємодопомоги наркозалежним жінкам

Нещодавно відбулась чергова зустріч ініціативної групи жінок зі спільноти ЖЖН, що стосувалася проблем під час війни. Цього разу до інформаційного заходу приєдналася регіональна представниця БФ “Позитивні жінки” Альбіна Котович. Темою зустрічі стала взаємопідтримка між жінками під час війни та допомога у вирішенні насущних питань, зокрема доступу до лікування ВІЛ/СНІДу.
 
“Наразі було актуальним питання можливості залучення психолога/гинідо роботи із ЖЖН. Альбіна запропонувала скористатися можливістю отримання психологічної допомоги жінкам, які мають позитивний ВІЛ-статус. Також конкретизували допомогу від Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА щодо закупівлі продуктів першої необхідності для ЖЖН. Крім того, ми зібрали потреби в медикаментах, яких потребують жінки, щоб передати список партнерці, яка живе в Нідерландах, і збирає пожертви від населення для жінок із ключових груп”, – розказала регіональна представниця ВОЖН “ВОНА” у Волинській області Ірина Ємельянова.
 
Жінки зі спільноти ЖЖН також погодилися, що у такий важкий час, важливо частіше зустрічатися, обговоруювати потреби і підтримувати одна одну!
 
Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоровя та The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародного фонду “Відродження”.