Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Луцьку обговорили можливості лікування наркозалежних жінок

У Луцьку на базі БФ “Наше Майбутнє” вкотре зібралась ініціативна група жінок, які живуть із наркозалежністю. Її провела регіональна представниця БО «Вона» Ірина Ємельянова.
 
Цього разу темою обговорення стало лікування гепатиту С, зокрема обговорили про наявність курсів безкоштовного лікування гепатиту С, ціну діагностики та аналізів для призначення лікування.  Наша регіональна представниця у Волинській області зазначила наступне:
 
«Я розповіла жінкам про спрощені алгоритми визначення стадії захворювання і проведення лабораторних досліджень, а головне розвіяла міфи про побічні реакції, що були раніше в терапії лікування гепатиту С, – розказала Ірина Ємельянова. – На жаль, дотепер брак коштів на діагностику є бар’єром для початку лікування людей, які вживають наркотики ін’єкційно».
 
Також наша регіональна представниця розказала, що інколи доводиться мало не вмовляти людей розпочати лікування гепатиту С, бо незважаючи на просвітництво, багато хто й досі не вірить в успішне лікування вірусних гепатитів.
 
Традиційно наприкінці зустрічі всі охочі учасниці змогли написати заяви на вступ до нашої організації.
 
—–
 
Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансування
МБФ “Альянс громадського здоров’я” 
за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.