Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Луцьку наркозалежних жінок ВПО проінформували про допомогу від партнерських організацій

У Луцьку відбулася традиційна зустріч ініціативної групи жінок ВОНЖ “ВОНА”. До складу групи долучилися жінки ВПО зі Східних регіонів України. Говорили про послуги, які під час війни можуть отримати наркозалежні жінки у Луцьку.
 
Зараз для наркозалежних жінок доступні послуги таких організацій: ВОНЖ “ВОНА” та параюридична допомога, БО “Позитивні жінки”, РОБФ “Наше Майбутнє”, Центр надання послуг БВПД (безоплатна правова допомога), Центр соціальних служб.
 
“Я вконтре нагадала жінкам, що в екстремальних ситуаціях вони можуть звертатися на гарячі лінії з питань ЗПТ, ВІЛ/СНІДУ, гепатитів, — підкреслила Ірина Ємельянова РП БО “ВОНА” в Волинській області.
 
☎️ Гаряча лінія з питань нарkозалежністі та ЗПТ – 0800507727.
☎️ Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІДу та АРТ – 0800500451.
☎️ Гаряча лінія з питань гепатитів – 0800503310.
 
“Як регіональна представниця і параюристка, я продовжую працювати, консультувати жінок по правовим питанням, розміщую ВПО на території Луцької громади, допомагаю продовжити лікування у програмі ЗПТ і Центрі ВІЛ/СНІДу, надаю адреси, де вони можуть отримати гуманітарну допомогу,”— проінформувала Ірина Ємельянова.
 
Разом із тим представниці нашої організації продовжують супроводжувати кейси, які були затребувані ще до війни. Так, нещодавно вдалося вирішити ситуації жінки зі спільноти ЖЖН, яка звернулася по допомогу у січні.
 
“Представниця спільноти ЖЖН просила допомогти оформити дарування нерухомості на своє ім’я на будинок, присадибну ділянку та землю її хворої матері. Складність полягала у тому, що нерухомість розташована в селі, і були загублені документи на право власності. Чотири місяця ми займалися цією справою, і ось нарешті вирішили всі проблеми. Жінка дуже вдячна за допомогу ВОНЖ “ВОНА”, — поділилася Ірина Ємельянова результатами вирішення кейсу.
 
Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ 
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.