Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Дніпропетровській області ВОЖН ВОНА напрацювала механізми перенаправлення ЖЖН-ВПО

Регіональна представниця нашої організації у справах ВПО Каріна Мелікян відвідала місто Кам’янське (Дніпропетровська область). Адже раніше ВОНА неодноразово фіксувала складнощі у підписанні декларації з сімейними лікарями. Також існувала потреба у перенаправленні ЖЖН до благодійних організацій, що надають низку соціальних послуг.

 

Саме механізми переадресації і стали темою зустрічі нашої регіональної представниці та лікарів КНП “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня”. 

“За результатами обговорень було напрацьовано маршрут переадресації жінок ВПО до нашої та партнерських організацій по допомогу, – інформує Каріна Мелікян. – Також мені розказали, що мають місця для підписання декларацій з сімейними лікарями/ками, тому ВПО можуть звертатися та швидко отримати відповідний документ і медичну консультацію”.  

 

Продовжуємо нашу місію з покращення доступу наркозалежних жінок до медичних послуг.  

 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.