Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Дніпрі відбулася регіональна координаційна зустріч із партнерськими організаціями

Наші регіональні представниці Каріна Мелікян і Світлана Родік зустрілися з Ольгою Півень (ГО “Позитивні жінки” (Дніпро), та обговорили подальшу співпрацю.
 
“Ця зустріч була дуже продуктвною. Ми склали план переадресації між нашими організаціями, – розповіла Каріна Мелікян, РП ВОНА з питань ВПО у цьому регіоні. – Також обговорили покращення доступу до ЗПТ/АРТ наркозалежних жінок, гуманітарну допомогу, протидію дискпримінації, тренінги для медиків, що проводить Альянс громадського здоров’я. 
 
Дякуємо партнерам за довіру та підтрімку! 
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.