Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Дніпрі представниці БО "ВОНА" адвокатують доступ до лікування ЗПТ у місцях пробації

Нещодавно наша регіональна представниця Світлана Родік провела робочу зустріч із представниками/цями Новокодацького РВ філії ДУ “Центр пробації” у Дніпропетровській області. Під час обговорень та дискусій спеціалісти/ки шукали можливості покращити доступ наркозалежних жінок до програми замісної підтримувальної терапії (ЗПТ). Також домовилися про спільний план дій та переадресацію жінок, які перебувають під пробаційним наглядом, на лікування у програму ЗПТ.
 
“Ми прагнемо, щоб кожна наркозалежна жінка могла отримати лікування, незалежно від того де перебуває: має звичайне життя чи відбуває, наприклад, альтернативне покарання”, – розповіла представниця БО “ВОНА” Світлана Родік.
 
Нагадаємо, БО “ВОНА” — самоорганізація представниць спільноти, виступає за гуманну наркополітику, захищає права жінок, ґрунтуючись на принципах недискримінації та дотримання прав людини.
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки Глобального фонду.