Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Дніпрі працюють над розширенням ЗПТ у віддалених районах

Регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Світлана Родік провела робочу зустріч із генеральною директоркою КП “Дніпровський обласний наркологічний диспансер” ДОР Наталією Білою.
 
Нагадуємо, що спільно з медзакладом Світлана працює над створенням мобільних бригад, що дозволять отримувати препарати замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у віддалених куточках області.
 
Головними питаннями цієї зустрічі стали залучення до бригад соціальних працівників, які працюють за принципом “рівна- рівній”, а також розширення програми ЗПТ в цілому: залучення жінок, які вживають нарkотичні речовини, до програми, покращення процесу підбору комфортного дозування препарату, можливості внесення змін у графік роботи спіціальної мобільної амбулаторії для більшої зручності пацієнтів.
 
ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із нарkозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від нарkозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.