UkrainianEnglishRussian

У Дніпрі працюють над розширенням ЗПТ у віддалених районах

Регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Світлана Родік провела робочу зустріч із генеральною директоркою КП “Дніпровський обласний наркологічний диспансер” ДОР Наталією Білою.
 
Нагадуємо, що спільно з медзакладом Світлана працює над створенням мобільних бригад, що дозволять отримувати препарати замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) у віддалених куточках області.
 
Головними питаннями цієї зустрічі стали залучення до бригад соціальних працівників, які працюють за принципом “рівна- рівній”, а також розширення програми ЗПТ в цілому: залучення жінок, які вживають нарkотичні речовини, до програми, покращення процесу підбору комфортного дозування препарату, можливості внесення змін у графік роботи спіціальної мобільної амбулаторії для більшої зручності пацієнтів.
 
ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із нарkозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від нарkозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram