Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Дніпрі наркозалежних жінок лікуватиме дружня до спільноти дерматовенерологиня

 

Знову маємо чудові новини про розширення доступу наркозалежних жінок до медичних послуг. Відтепер у Дніпрі представниць спільноти прийматиме дерматовенерологиня Олена Чорна. Лікарка, яка є дружньою до ЖЖН, працює у Дніпропетровському міському центрі з профілактики та боротьби зі СНІДом. Пацієтки можуть відвідати дерматовенерологиню щодня з 9.00 до 15.00 години. 

Нещодавно відбулася зустріч лікарки Олени Чорної з регіональною представницею БО “ВОНА” Світланою Родік, де обговорили найпоширеніші бар’єри, що виникають у доступі наркозалежних жінок до меддопомоги, та розробили механізми перенаправлення пацієнток (за потреби) до інших спеціалістів/ок.  

Слід зазначити, представниці БО “ВОНА” активно адвокатують надання ґендерно-чутливих послуг  ЖЖН. Завдяки спільним зусиллям вже покращено доступ представниць спільнот до меддопомоги у Дніпрі, Полтаві, Чернівцях та інших містах. 

—-

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.