UkrainianEnglishRussian

У Дніпрі наркозалежних жінок лікуватиме дружня до спільноти дерматовенерологиня

 

Знову маємо чудові новини про розширення доступу наркозалежних жінок до медичних послуг. Відтепер у Дніпрі представниць спільноти прийматиме дерматовенерологиня Олена Чорна. Лікарка, яка є дружньою до ЖЖН, працює у Дніпропетровському міському центрі з профілактики та боротьби зі СНІДом. Пацієтки можуть відвідати дерматовенерологиню щодня з 9.00 до 15.00 години. 

Нещодавно відбулася зустріч лікарки Олени Чорної з регіональною представницею БО “ВОНА” Світланою Родік, де обговорили найпоширеніші бар’єри, що виникають у доступі наркозалежних жінок до меддопомоги, та розробили механізми перенаправлення пацієнток (за потреби) до інших спеціалістів/ок.  

Слід зазначити, представниці БО “ВОНА” активно адвокатують надання ґендерно-чутливих послуг  ЖЖН. Завдяки спільним зусиллям вже покращено доступ представниць спільнот до меддопомоги у Дніпрі, Полтаві, Чернівцях та інших містах. 

—-

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram