Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Дніпрі наркозалежні жінки отримають більше можливостей доступу до медичних послуг

Таку приємну новину повідомила наша регіональна координаторка Світлана Родік. Нещодавно вона, як представниця спільноти ЖЖН і спеціалістка БО “Вона”, зустрілася із лікаркою гінекологинею Дніпровського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом Іриною Давиденко. Відтепер наркозалежні жінки із Дніпра та області матимуть дружнью до спільноти лікарку.
 
Оскільки гінекологиня скоро розпочне надання послуг наркозалежним жінкам, то під час зустрічі обговорили основні бар’єри, що зазвичай виникають під час звертання ЖЖН до лікарів/ок.
 
“Лікарка буде приймати пацієнток двічі на тиждень у певні години на базі Дніпровського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом, що поряд із сайтом ЗПТ. Я вважаю, така послуга допоможе великій кількості жінок зі спільноти отримати необхідну медичну допомогу”, – підкреслила Світлана Родік.
 

Також була проведена ініціативна група із представницями ЖЖН. Світлана Родік розказала їм про дружню лікарку гінекологиню та графік її роботи. Крім того, із наркозалежними жінками поспілкувалися на тему жіночого здоров’я, необхідних аналізів та періодичності візитів до лікарів/ок.