Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Дніпрі БО "ВОНА" адвокатувала появу лікаря-нарколога в тубдиспансері

Наша регіональна представниця Світлана Родік провела зустріч із головною лікаркою КП «Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання «Фтизіатрія» Наталією Гранкіною.

“Тема нашої зустрічі — доступ наркозалежних жінок до медичних послуг, — повідомила Світлана Родік. — Обговорили проблеми, які існують при постановці на сайт ЗПТ, що розташований на базі диспансеру. Приділили увагу особливостям дозування препаратів замісної підтримувальної терапії. Крім того, домовилися про візити на постійній основі у диспансер лікаря-нарколога, який буде за потреби коригувати дозування препаратів для пацієнтів”.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі на одному із сайтів ЗПТ розпочала роботу лікарка-гінекологиня дружня до наркозалежних жінок. Крім того, у Дніпрі наші активістки адвокатують розширення сайтів ЗПТ, адже є багато бажаючих отримувати лікування. 

—-

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.