UkrainianEnglishRussian

У Дніпрі БО "ВОНА" адвокатувала появу лікаря-нарколога в тубдиспансері

Наша регіональна представниця Світлана Родік провела зустріч із головною лікаркою КП «Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання «Фтизіатрія» Наталією Гранкіною.

“Тема нашої зустрічі — доступ наркозалежних жінок до медичних послуг, — повідомила Світлана Родік. — Обговорили проблеми, які існують при постановці на сайт ЗПТ, що розташований на базі диспансеру. Приділили увагу особливостям дозування препаратів замісної підтримувальної терапії. Крім того, домовилися про візити на постійній основі у диспансер лікаря-нарколога, який буде за потреби коригувати дозування препаратів для пацієнтів”.

Нагадаємо, нещодавно у Дніпрі на одному із сайтів ЗПТ розпочала роботу лікарка-гінекологиня дружня до наркозалежних жінок. Крім того, у Дніпрі наші активістки адвокатують розширення сайтів ЗПТ, адже є багато бажаючих отримувати лікування. 

—-

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram