UkrainianEnglishRussian

У Чернівцях згадали наркозалежних жінок, які померли від ВІЛ

Напередодні дня пам’яті померлих від СНІДу, в Чернівцях зібралася ініціативна група наркозалежних жінок, щоб згадати тих, хто помер від цієї недуги.
 
На жаль, цьогоріч серед учасниць не було однієї активістки… Діани не стало цього року, хоча в нашій країні є безкоштовна програма лікування ВІЛ, і достатньо однієї таблетки щодня, щоб жити повноцінним життям.
“Вона могла зараз бути з нами, – впевнена Влада Мелентій, яка знала дівчину особисто. – Але, Діана відмовилася від АРТ і це стало для неї фатальною помилкою… Ми пам’ятаємо і сумуємо!”.
 
БО “ВОНА” нагадує представницям спільноти, які мають діагноз ВІЛ, що чим раніше хвора людина починає приймати антиретровірусну терапію, тим краще для її здоров’я та безпеки її близьких. Лікування ВІЛ перешкоджає розмноженню вірусу в організмі, сприяє відновленню імунної системи і захищає організм від хвороб, які небезпечні для людей з ослабленим імунітетом.
 
Слід пам’ятати: для того, щоб лікування було ефективним, людина має приймати препарати кожен день і саме так, як призначив лікар.
—-

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram