Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

У Чернівцях згадали наркозалежних жінок, які померли від ВІЛ

Напередодні дня пам’яті померлих від СНІДу, в Чернівцях зібралася ініціативна група наркозалежних жінок, щоб згадати тих, хто помер від цієї недуги.
 
На жаль, цьогоріч серед учасниць не було однієї активістки… Діани не стало цього року, хоча в нашій країні є безкоштовна програма лікування ВІЛ, і достатньо однієї таблетки щодня, щоб жити повноцінним життям.
“Вона могла зараз бути з нами, – впевнена Влада Мелентій, яка знала дівчину особисто. – Але, Діана відмовилася від АРТ і це стало для неї фатальною помилкою… Ми пам’ятаємо і сумуємо!”.
 
БО “ВОНА” нагадує представницям спільноти, які мають діагноз ВІЛ, що чим раніше хвора людина починає приймати антиретровірусну терапію, тим краще для її здоров’я та безпеки її близьких. Лікування ВІЛ перешкоджає розмноженню вірусу в організмі, сприяє відновленню імунної системи і захищає організм від хвороб, які небезпечні для людей з ослабленим імунітетом.
 
Слід пам’ятати: для того, щоб лікування було ефективним, людина має приймати препарати кожен день і саме так, як призначив лікар.
—-

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.