UkrainianEnglishRussian

У Чернівцях представниця БО "ВОНА" обрана членкинею коордради

У Чернівцях відбулося перше в цьому році засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, на якому був сформований новий склад, куди увійшли представники/ці більшості ключових спільнот. Регіональна координаторка БО “ВОНА” Влада Мелентій також була обрана членкинею коордради.
 
І хоча перше засідання було організаційним, проте в рамках цього заходу Владислава Мелентій представила пропозицію від наркозалежних жінок щодо розширення програм замісної підтримувальної терапії. Суть нововведень, які грунтуються на опитуванні наркозалежних жінок, – це врахувати досвід інших регіонів видачі препаратів ЗПТ на базі центрів первинної допомоги. Слід зауважити, що ця тема обрана із урахуванням потреб і запитів представниць спільноти.
 
“Було приємно побачити зацікавленість присутніх даною темою і досвідом впровадження ЗПТ в інших регіонах України. Також порадувала підтримка члена координаційної ради, головного нарколога області, який запропонував “залишити у минулому неактуальні пропозиції і підходи” та “більше уваги звертати на потреби пацієнта/ок”, щоб реалізовувати інноваційні кроки у лікуванні ЗПТ”.
 
Додамо, що до координаційної ради також увійшли представники/ці партнерських організацій, зокрема із БФ “ВОЛНА” та БО “Позитивні жінки”. Наразі триває напрацювання плану спільних дій щодо запропонованих ініціатив.
—-

Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram