Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Триває семінар «Тренінг для тренерів «ТОТ»

 
 
📍Триває семінар «Тренінг для тренерів «ТОТ», організований ВОЖН ВОНА за фінансової підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.
Про важливість навчального заходу:
 
🎙️“Особисто для мене, стали визначення спільних проблеми в усіх регіонах та розгляд не стандартних кейсів, зокрема від представниць Кривого Рогу. Формування алгоритмів реагування на ситуації гендерного та домашнього насилля щодо ЖЖН. На семінарі було розкрито також важливі аспекти роботи з постраждалими насилля та як ми можемо допомогти жінкам боротися зі самостигмою й відстоювати власні права”, – зазначила одна із тренерок заходу Ольга Кувшинчикова.
 
☝️Зазначимо, що захід відбувається у форматі діалогу між регіональними представницями спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю, параюристками ВОНЖ “ВОНА” та фахівцями та фахівчинями системи надання допомоги жінкам у ситуації гендерного та домашнього насильства.
Продовжуємо вдосконалювати знання з протидії насильству!
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”