Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Триває консультування ЖЖН у Київському регіоні

 
Параюристка ВОНЖ “ВОНА” у Київському регіоні Марія Ходос продовжує надавати консультаційні послуги жінкам, які живуть з наркозалежністю.
 
Нещодавно до нею по допомогу звернулася жінка, яка перебуває у ремісії, та працює водійкою таксі понад 7 років.
 
Поліція зупинила Оксану та почала наполягати на лабораторному підтвердження невживання наркотичних речовин. Оскільки це трапилося напередодні комендантської години, тому жінка-водійка відмовилася від такого візиту, оскільки у салоні знаходився пасажир, якого потрібно було відвезти додому до початку часових обмежень.
 
Наразі цей кейс знаходиться у супроводі, жінка чекає на судове засідання, а ВОНЖ “ВОНА” допомагає з юридичним консультуванням.
 
Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.