Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ВОЖН ВОНА підписала Меморандум про співпрацю із медзакладом у Львові

Триває активна робота ВОЖН ВОНА у Львівському регіоні. Нещодавно Оксана Благина підписала Меморандум про співпрацю із медзакладом IQMED клініка (Львів). Відтепер за бажанням ЖЖН-ВПО зможуть отримувати допомогу сімейного лікаря/ки у цьому закладі, що має контрактування із НСЗУ.
 
“Крім того, за потреби, пацієнтки можуть отримати й консультування інших спеціалістів, зокрама гінеколога, ендокринолога, пройти УЗД тощо. І все це у рамках державних медичних гарантій, тобто безкоштовно!”, – підкреслила Оксана Благіня, регіональна представниця ВОЖН ВОНА у цьому регіоні. – Тим більше, відтепер ЖЖН можуть обрати медзаклад на власний розсуд, керуючись зручністю.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.