Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Тренінг "Стигма стосовно жінок, які живуть з наркозалежністю, під час пандемії COVID-19" проведено

Зустріч активісток Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” в Одесі відвідали представниці партнерської організації — “Клуб “Еней” — Велта Пархоменко та Аліна Сарнатська.

18-19 вересня у Києві в Конгрес-готелі “Пуща” відбувся тренінг для жінок, які живуть з наркозалежністю, лідерок Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА. Цей захід проходив за підтримки Альянсу громадського здоров’я (Alliance for Public Health) за фінансування Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією.

“Величезне дякую психологам Олександру та Лілії за роботу з нами над темою “Стигма стосовно жінок, які живуть з наркозалежністю, під час пандемії COVID-19″. Мені цей тренінг допоміг краще зрозуміти себе, власні почуття та реакцію на певні слова та вчинки. Крім того, я відчувала радість від спілкування не просто з колегами з інших регіонів, а з друзями. У нас попереду чимало роботи, і набагато легше її робити, якщо знаєш, що поруч люди, які дихають з тобою в унісон”, – поділилася враженнями Юлія Коган.