Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

ТРЕНІНГ- ПРАКТИКУМ В М. ДНІПРІ – “ЛЮДИ, ЯКІ ЖИВУТЬ З НАРКОЗАЛЕЖНІСТЮ, ПАЦІЄНТИ ТА ПАЦІЄНТКИ ЗПТ ТА ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ”

Фахівчиня з адвокації Благодійного Фонду “Надія та Довіра” та Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Галина Корнієнко 15-16 червня провела тренінг для співробітників поліції в м. Дніпро.

Організатором Виступив  Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health  за фінансування Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Тема тренінгу- практикуму – “Люди, які живуть з наркозалежністю, пацієнті та пацієнтки ЗПТ та патрульна поліція”.

Планується, що завдяки заходу, співробітники патрульної дізнаються про програми зменшення шкоди в Україні, зокрема, про замісну терапію. Тренінг буде сприяти тому, що бар’єри доступу до програм, які пов’язані з діяльністю правоохороних органів, будут знижуватися.

Окрема сесія було присвячено практиці з недіскрімінаційного спілкування.

Під час тренінгу також обговорюються кейси, пов’язані з домашнім насильство, гендерно-обумовлення насильством та згвалтуванням.

На заході була присутня і регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Світлана Родік, яка виступа в ролі “живої книги” та розповідала про порушення прав при затриманні ЛЖН, стигму, стосовно жінок, які живуть з наркозалежністю.