Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Тренінг «Жінки, які живуть з наркозалежністю: взаємна підтримка, адвокація та захист прав»

 Якої допомоги будуть потребувати жінки, які живуть з наркозалежністю, наступного року? Відповісти на таке питання зараз – дуже і дуже непросто.
Проте активісткам Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» це вдалося під час сесії, присвяченій плануванню діяльності на наступний рік, на тренінгу «Жінки, які живуть з наркозалежністю: взаємна підтримка, адвокація та захист прав».
«Попри завивання сирен, які сповіщали про повітряну тривогу, ми намагалися використати два дні тренінгу з максимальною користю. В укритті наша робота продовжувалася, активістки дискутували, розповідали про особливості роботи в своїх регіонах, обговорювали виклики та ділилися кращими практиками», – зазначає Директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Тетяна Лебедь.
Наші регіональні лідерки та параюристки працюють в умовах величезного навантаження та стресу, тому завершився захід арт-терапевтичним заняттям для профілактики професійного вигорання та зниження рівня стресу.
Дівчата власноруч робили традиційну українську ляльку-мотанку, вкладаючи в неї тепло рук та серця. Мотанка, зроблена без голки, красива, міцна і рівно стоїть навіть без підтримки. Наші предки вважали, що подібні ляльки можуть захистити та допомогти.
Чи погодитеся ви, що активістки ВОНЖ «ВОНА» подібні до зроблених ними самими ляльок. Кожна з них справжня захисниця для інших представниць спільноти.
Дуже сподіваємося, що робота над створенням ляльки допомогла активісткам зняти напругу та емоційно піднятися, що додасть сил для подальшої роботи!
Дякуємо за підтримку Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та The Global Fund
Працюємо далі для захисту прав жінок, які живуть з наркозалежністю!