Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Тренінг "Права людини. Правова грамотність" в Чернівцях

Для представниць спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю, в Чернівцях був проведений тренінг “Права людини. Правова грамотність”.
Дана зустріч проходила за участю спеціалістів Благодійного Фонду “Надія та Довіра”- фахівчині з адвокації Галина Корниенко та керівника проекту PITCH в організації Сергія Ботвіна.
Цей візит був довгоочікуваним не лише для представниць спільноти, а й для представників, тому приміщення, надане для зустрічі ЧБФ “Нова сім’я”, ледве вмістило усіх охочих відвідати тренінг.

“Чому для нас ця зустріч мала таке велике значення? Можна сказати що це був “чарівний пендель” для регіону. І отримали ми його дуже вчасно, – поділилася враженнями регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Владислава Мілентій. – Натхнення – ось що привезли нам Галина та Сергій. Наочний факт, що є люди, які ініціюють зміни до наркополітики та роблять це на високому рівні, послужив стимулом переглянути свій внесок у загальну ідею.Так само важливо побачити підтримку спільноти на місцях”.

Сенс програм зниження шкоди та історія даного напрямку, нюанси Наказу МОЗ №200, права людини та гендерний аспект – це неповний перелік того, що обговорювалося на зустрічі.

“Присутні мали унікальну можливість отримати відповіді на актуальні питання. Ми отримали випробуваний і дієвий алгоритм дій для вирішення найбільш частих проблем наркозалежних. Дякуємо Галині та Сергію, за такі корисні “лайфхаки”, – розповіла Владислава