Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Тренінг «Організація роботи жіночої організації щодо запобігання домашньому та ґендерно зумовленому насильству"

Директорка БО Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Тетяна Лебедь, параюристка Наталя Карагашова та інформаційна менеджерка Катерина Грицаєнко взяли участь у дводенному тренінгу «Організація роботи жіночої організації щодо запобігання домашньому насильству та ґендерно зумовленому насильству та надання соціально-психологічної допомоги постраждалим».

Проводив захід Жіночий консорціум України в рамках проєкту: «Жінки України: залучені, спроможні, незламні».

Під час заходу учасниці проаналізували проблеми домашнього насильства крізь призму дискримінації жінок, ознайомилися зі специфікою роботи у сфері запобігання та протидії домашньому та ґендернозумовленому насильству, дізналися про методи надання соціально-психологічної допомоги постраждалим жінкам (які звернулись по допомогу та/або були виявленні в рамках діяльності організації).
 
“Надзвичайно сильне враження справили практичні вправи. Завдяки їм усі присутні зрозуміли, чому жінка часто не може піти від кривдника. Одним з практичних завдань було складання портрету особи, постраждалої від насильства, та кривдника. Ми також розбирали реальні кейси домашнього насильства – як допомогти жінкам в кожній конкретній ситуації”, – розповіла Тетяна Лебедь.
 
Нагадуємо, що активістки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” часто працюють з жертвами домашнього насильства. Наприклад, у Харкові параюристка допомагає жінці, яка потерпає від домашнього насильства, отримати заборонний припис у суді.