UkrainianEnglishRussian

Тренінг "Алгоритми дій для вирішення кейсів у роботі параюристок"

Як пацієнтці замісної підтримувальної терапії стати опікуном для дитини свого чоловіка, який помер? Які дії має зробити жінка – учасниця замісної терапії, якщо хоче взяти опіку над онукою? Як допомагати представниці спільноти, яку чоловік намагається виставити неадекватною?
 
Це – далеко не повний перелік кейсів, які вже розібрали активістки
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА
вчора, під час першого дня тренінгу «Алгоритми дій для вирішення кейсів у роботі параюристок спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю».
 
Розпочався захід з обговорення найбільш типових та найбільш складних випадків, з якими працювали активістки організації протягом року.
 
Сьогоднішні сесії будуть присвячені найефективнішим алгоритмам дій у випадках, пов’язаних з домашнім та гендерно-обумовленим насильством, зґвалтуванням, порушенням прав на програмі замісної терапії.
 
Окрема сесія буде зосереджена на кейсах, пов’язаних з порушенням батьківських прав
«Програма заходу – дуже насичена, бо все перераховане – це план лише на один день. Ми будемо працювати в групах, складати алгоритми для типових випадків. Попередні тренінги вже принесли свої плоди, зараз ми спираємося на напрацювання двох років роботи, і зосередили увагу саме на гострих темах», – розповіла директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Тетяна Лебедь.
 
«Наш досвід показує, наскільки важливо, що з представницями спільноти працюють саме жінки, які знають проблему з середини. Така робота у форматі рівна-рівній сприяє як довірі та відвертості з боку тих жінок, які звертаються до вуличних юристок, так і тому, що спільнота жінок, які живуть з наркозалежністю, стає більш видимою.
 
Суспільство звертає увагу на потреби цієї ключової групи», – пояснила Тетяна.
 
Тренінг організований за підтримки
Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health
за фінансування Глобального Фонду.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram