Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Тетяна Лебідь розповіла в інтерв'ю про основні проблеми наркозалежних жінок під час війни

Директорка ВОЖН ВОНА Тетяна Лебедь розповіла в інтерв’ю для YouTube-каналу DUNews про роботу організації під час війни. У фокусі – основні проблеми наркозалежних жінок, наркополітика України, а також плани та наступні кроки.
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.