Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Тетяна Лебедь взяла участь у зустрічі з виконання Стратегії комплексної відповіді на бар’єри з прав людини для доступу до послуг з профілактики і лікування ВІЛ/ТБ

Тетяна Лебедь, директорка ВОЖН ВОНА, взяла участь у засіданні Робочої групи з координації виконання Стратегії з комплексної відповіді на бар’єри з прав людини для доступу до послуг з профілактики і лікування ВІЛ-інфекції та туберкульозу до 2030 роки, що відбулася вчора.
 
Серед основних питань порядку денного:
– Обрання секретаря Робочої групи
– Висвітлення оновлених Наказу, Положення та представницького складу Робочої групи.
– Висвітлення даних оцінки Стратегічного плану з комплексної відповіді на бар’єри з прав людини для доступу до послуг з профілактики і лікування ВІЛ та туберкульозу на 2019-2022 роки.
– Планування щодо формування нової редакції Стратегії з комплексної відповіді на бар’єри з прав людини для доступу до послуг з профілактики і лікування ВІЛ-інфекції та туберкульозу до 2030 роки.
– Планування щодо утворення Action Plan CRG TB.
– Обговорення KPI E1 for Ukraine тощо.
 
“Для нас, спільноти ЖЖН, важливо, щоб наші потреби були враховані як на національному, так і регіональних рівнях. Голос спільноти має бути почутим нашими партнерами та реалізовуватися у переліку певних інтервенцій, що дозволить проводити й надалі ефективну профілактику та лікування ВІЛ, наркозалежності, вірусних гепатитів, туберкульозу серед ЖЖН”, – прокоментувала Тетяна Лебедь.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”