Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Тетяна Лебедь виступила на міжнародному заході зі здоров'я біженців/ок

📍 Директорка ВОЖН ВОНА Тетяна Лебедь виступила на міжнародному заході “Здоров’я біженців/ок та мігрантів/ок із країн СЄЦА”.
 
💬 “У своєму виступі я звернула увагу на налагодження механізмів переадресації наркозалежних жінок з України у країни ЄС, а також за зворотнім маршрутом. Адже чимало ЖЖН вже повертаються або мають такі плани, тому у новому місці (Україні та ЄС) дуже необхідні консультантки за принципом “рівна-рівній”. Звісно, я поділилася своїм досвідом перебування закордоном та проблеми з якими стикнулася особисто, зокрема необхідністю постійного відвідування сайту ЗПТ і чималими відстанями до нього, малою кількістю інформації щодо АРТ/ЗПТ тощо”.
 
📍 Зазначимо, що наша організація активно адвокатує розширення допомоги ЖЖН-ВПО та зі спільноти жінкам-біженкам, які повертаються в Україну. Наразі тривають напрацювання щодо зменшення бар’єрів до допомоги.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”