Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Тетяна Лебедь виступила на форумі спільноти секс-працівниць

Учора директорка ВОЖН ВОНА Тетяна Лебедь виступила зі вступним словом на форумі, який був організований представницями спільноти секс-працівниць (СП).
 
Під час виступу Тетяна Лебедь акцентувала увагу на співпраці між організаціями у напрямку допомоги жінкам. Зокрема підкреслила низку проблем, з якими щодня стикаються як ЖЖН, так і СП. Це здебільшого «складнощі у отриманні медичної допомоги, стигма та дискримінація зі сторони поліції, соціальних служб, чиновників/ць, суспільства загалом».
 
Як можливі шляхи вирішення існуючих складнощів, на думку директорки ВОЖН ВОНА, є розширення взаємодії між організаціями та переадресація, проведення спільних заходів, у тому числі зі зменшення стигми та дискримінації.
Продовжуємо працювати над змінами далі!
 
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.