Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Тетяна Лебедь стала учасницею дослідження «Вивчення впливу пандемії коронавірусу на ефективність лікування в програмі ЗПТ»

Учора директорка ВОЖН ВОНА надала розгорнуте інтерв’ю для Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка, яке увійде в дослідження з ефективності ЗПТ під час пандемії COVID-19. Наукова робота має на меті – вивчення впливу широкомасштабної практики видачі препаратів ЗПТ для самостійного прийому на ефективність лікування пацієнтів та утримання в ньому.
 
“Я особисто та всі членкині ВОНА, яка є єдиною в регіоні СЄЦА організацією-спільнотою ЖЖН, готові долучитися до такої ініціативи, оскільки актуальність проведення дослідження обумовлена значними змінами, що відбулись у програми ЗПТ під час епідемії COVID-19. Для нас важливо, щоб думки та досвід нашої спільноти був врахований у повній мірі та сприяв покращенню доступу до сервісу ЗПТ”, – зазначила директорка ВОНА.
 
Дослідження «Вивчення впливу пандемії коронавірусу на ефективність лікування в програмі ЗПТ» ініційовано Центром громадського здоров’я України з метою реалізації механізму реагування на COVID-19 у рамках виконання програми The Global Fund «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в Україні».

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.