Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Тепер клієнтки пункту обміну шприців в Одесі обізнані з діяльністю БО "ВОНА"

Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в Одеській області Тетяна Сільвестрова відвідала пункт обміну шприців партнерської організації ОБФ «Дорга к Дому». Там вона зустрілася з соціальними працівниками та, звичайно ж, з клієнтками – жінками, які живуть з наркозалежністю.

«Я розповіла їм про діяльність БО «ВОНА», нашу місію та цілі. Розказала про зустрічі ініціативної групи, які проходять регулярно. Під час розмови я намагалася дізнатися про головні потреби, які є у жінок. Якщо допомога фтизіатра тепер доступна і безкоштовна, то з гінекологом мені ще необхідно налагодити контакт, — поділилася планами наша лідерка в регіоні. – Величезна подяка за таку дружню атмосферу. Буду рада всіх бачити на зустрічах нашої ініціативної групи!»

——
Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” проводиться за фінансування Альянс громадського здоров’я за підтримки за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria).