Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Тендер на організацію та проведення конференцій, семінарів, тренінгів

Благодійна організація «Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» оголошує тендер на організацію та проведення конференцій, семінарів, тренінгів тощо.

 

Тендер проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» (надалі – Організатор), метою якої є формування суспільства з гуманною наркополітикою, шляхом зменшення ґендерних бар’єрів у доступі до послуг з ВІЛ та ТБ, забезпечення прав, подолання стигми та дискримінації, ґендерної нерівності та ґендерно зумовленого насильства, розвиток спроможності спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю.

 

Дата оголошення тендеру: 23 лютого 2021 року.

 

Мета та предмет тендеру:

Мета тендеру: вибір постачальника послуг з організації та проведення конференцій, семінарів, тренінгів, круглих столів, засідань робочих груп, тощо (надалі – Заходи), що проводяться Фондом в рамках Статутної діяльності та реалізації різних проектів за кошти донорських організацій в 2021 році.

 

Предметом тендеру є тендерна пропозиція (цінові пропозиції, прайси, рахунки-фактури, проекти договорів тощо) та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру на надання вищевказаних послуг:

До участі у тендері запрошуються організації всіх форм власності, які:

  • Мають успішний досвід організації заходів та території України;
  • Офіційно зареєстровані та діють на території України.

 

Вимоги щодо умов проживання та місця проведення заходів:

  • Місце проживання і проведення заходів мають збігатися та повинні відповідати високим стандартам проживання та роботи учасників. Бажане місце проведення заходів: м. Київ з можливістю організації в інших містах України. 

Формат участі у тендері – комерційна пропозиція має містити розрахунок дводенного заходу:

– Надання конференц-зали на 25 осіб (по 9 годин на добу).

– Проживання 20 осіб у двомісних номерах. Можливість раннього заїзду. Виїзд о 12:00.

– Сніданок 20 осіб – 2 (два).

– Обід 25 осіб – 2 (два).

– Вечеря 20 осіб – 1 (одна).

– Кава-пауза на 25 осіб – 2 (дві) звичайні + 2 (дві) посилені.

– Мінеральна вода для учасників на 2 дні – 25 осіб.

– Роздаткові матеріали (папка, ручка, блокнот, бейдж) – 25 осіб.

– Можливість компенсації проїзду учасників тренінгу.

– Відсоток сервісного обслуговування від вартості заходу.

– Можливі податки та збори.

– Комерційна пропозиція має бути завірена печаткою організації та підписом уповноваженої особи.

 

Вимоги до комерційної пропозиції:

Кошторис має бути реалістичним та передбачати лише ті витрати, які безпосередньо стосуються організації та проведення заходів.

 

Вимоги до звіту про проведення заходів:

Виконавець заходів зобов’язаний після проведення заходу надати підписаний акт виконаних робіт (послуг) і кошторис, а також подати до Фонду копії всіх первинних документів, пов’язаних з проведенням заходу (квитки, рахунки, чеки на оплату тощо).

 

Визначення переможця тендеру:

Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться Комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру. 

 

Винагородою переможцю тендеру буде укладання угоди з Організатором на організацію та проведення заходів протягом 2021 року.

Кінцевий термін надання заявок – 19 березня 2021 року (17:00).

 

Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Обов’язкове подання скан-копій заявок на е-mail: infounwud@gmail.com 

 

Контактна особа: Корнієнко Галина Володимирівна +380676121544

 

БО «Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.