UkrainianEnglishRussian

Тендер на надання послуг з відеозйомки та монтажу відеороликів

Благодійна організація

«Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

оголошує тендер на надання послуг з відеозйомки та монтажу відеороликів

Тендер проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»  (Організатор), метою діяльності якої є формування здорового суспільства, шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.

Дата оголошення тендеру: 5 квітня 2021 року

  1. Мета та предмет тендеру:

Мета тендеру: забезпечення відеозйомки та монтажу відеороликів, тривалістю 3-5 хвилин в рамках реалізації проєкту «Удосконалення правової грамотності представників КГ (“Знай свої права”)».

Предметом тендеру є тендерна пропозиція та інші документи, форма та зміст яких мають відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

  1. Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру:

До участі у тендері запрошуються юридичні особи та фізичні особи/фізичні особи – підприємці усіх форм власності, які відповідають наведеним кваліфікаційним вимогам:

  • досвід розробки аналогічної відеопродукції; 
  • наявність необхідного обладнання для відеозйомки та монтажу; 
  • мають толерантне ставлення до людей, які живуть з наркозалежністю, зокрема, жінок, які живуть з наркозалежністю, та незаангажовано подають інформацію.  

 

Опис послуг 

Термін

  Вартість

Відеозйомка

 

 

Монтаж

 

 

Вартість ВСЬОГО: 

 

    

 

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус надавача послуг:

– фізична особа – підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

– фізична особа – підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Учасників просимо надсилати пропозиції, що містять інформацію у форматі, вказаному у цьому пункті вище, або у вигляді рахунку (з підписом відповідальної особи та печаткою (якщо є).

  1. Визначення переможця тендеру:

Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться тендерною комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру.

Інформацію про переможця тендеру, буде розміщено на сайті unwud.org у розділі «новини». 

Винагородою переможцю тендеру буде розміщення замовлень у 2021 р. на послуги зі зйомки та монтажу відеороликів про акушерське насильство стосовно жінок, які живуть з наркозалежністю..

Кінцевий термін надання заявок –  19 квітня 2021 року.  

Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Подання сканкопії заявок Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ на е-mail:  infounwud@gmail.com

Контактна особа:  Корнієнко Галина, тел.: +380676121544

БО «Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram