Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Татьяна Лебедь обрана альтернаткою до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Вітаємо директорку ВОЖН ВОНА Татьяну Лебедь з обранням альтернаткою до складу Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період 2023-2025 роки!
 
За результатами виборів, кандидатуру Олени Стрижак підтримано одноголосно. Тетяна Лебедь отримала 88% голосів та стає заступницею (альтернаткою), вона допомагатиме у роботі та братиме на себе обов’язки представниці у разі вимушеної відсутності.
 
Бажаємо наснаги та успіхів Тетяні Лебедь!

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.