Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Супровід партнерського візиту в Чернівцях

🤝 Нещодавно керівник проєкту Національна Гаряча Лінія з питань замісної підтримувальної терапії разом з представниками Центру громадського здоров’я, представницями ЖЖН-спільноти відвідав наркологічний диспансер у Чернівцях у рамках моніторингового візиту.
✊ Під час зустрічі представниці спільноти ЖЖН, які беруть участь у програмі ЗПТ, отримали можливість особисто поспілкуватися про проблеми і здобутки цієї програми. Зустріч виявилася продуктивною: пацієнтки мали змогу надати скарги щодо лікування ЗПТ, а також поділитися своїм досвідом спілкування з медичним персоналом і візитами на сайт.
✊ Учасники/ці також обговорили свої враження від зустрічі та висловили подяку за увагу до їх проблем.
💬 “Вони відзначили, що це важливо – бути почутими та зрозумілими у своїх турботах і потребах. Крім того, зустрічі з керівництвом проєкту та представниками Центру громадського здоров’я дозволила не лише висловити турботу про медичну підтримку, але й обговорити перспективи покращення програми ЗПТ, підвищення доступності інформації про процес лікування та забезпечення більш ефективної взаємодії з лікарями”, – підсумувала враження від візиту Влада Мелентій, регіональна представниця ВОЖН ВОНА у Чернівецькій області.
Вдячні партнерам/кам і колегам/жанкам за підтримку важливих ініціатив у покращенні доступу до ЗПТ.
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.