Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Співпраця регіональної представниці ВОНЖ "ВОНА" із "Центром пробації" у Волинській області

📝 Регіональна представниця Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА у Волинській області та соціальна працівниця Рівненський обласний благодійний фонд “Наше Майбутнє”, Ірина Ємельянова підписала договір “Про провадження волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією” з Луцьким районним відділом філії Державної установи “Центр пробації” у Волинській області, в особі начальника відділу підполковника внутрішньої служби Аллою Павловською.
 
Ірина працює з вразливими групами населення, в тому числі споживачами наркотичних речовин, людьми які втратили соціальні зв’язки після відбування покарання в місцях позбавлення волі або опинилися в складних життєвих обставинах, з постраждалими від гендерно обумовленого насильства.
 
📌 Основним із завдань пробації є реалізація заходів, спрямованих на виправлення засуджених без ізоляції від суспільства, та допомога в соціальній адаптації людям, які відбули термін позбавлення волі. Значна частина суб’єктів пробації не становить небезпеку для соціального оточення. Кожен з цих людей має шанс змінити своє життя , бути повноправним та повноцінним членом громади. Волонтерська робота є важливим напрямком в реалізації соціально – виховної роботи Луцького районного відділу Державної установи “Центр пробації” в Волинській області. Досвід Ірини в роботі з вразливими групами населення та бажання допомогти цим людям буде її вкладом в щоденну кропітку роботу працівників пробації в ресоціалізації та поверненні цих людей в суспільство.
 
▶ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.