Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Cпільна робоча зустріч щодо підготовки до вкрай важливого для адвокаційних спроможностей спільноти заходу - тренінгу IDUIT

 
Громадські організації, що захищають права людей, які живуть з наркозалежністю, пов’язує не лише спільна справа, а й міцна співпраця.

Тетяна Лебедь, директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА, та Олена Зубленко, координаторка параюристок та регіональних координаторок БО ВОНА, Олег Димарецький, директор Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю, та Ігор Козак, фахівець з адвокації БО ВОЛНа, провели спільну робочу зустріч, під час якої обговорили підготовку до вкрай важливого для адвокаційних спроможностей спільноти заходу – тренінгу IDUIT.

Його мета – посилити спроможність лідерів спільноти, щоб просувати передові програми з лікування ВІЛ та вірусного гепатиту С для людей, які вживають наркотики.

Ми надзвичайно вдячні INPUD за підтримку таких важливих для всього суспільства ініціатив.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.