Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Спільноти сильніші, якщо працюють разом!Якщо жінка - представниця спільноти може отримати всі необхідні послуги в одному місці - це позитивно впливає на прихильність до лікування.

Чим легше зробити певну дію, тим більше шансів, що вона буде виконана. Це правило спрацьовує навіть у випадку, коли мова йде про серйозні виклики для здоров’я, як ВІЛ.
Прихильність до прийому АРТ вища, якщо кабінет розташований в одному приміщенні з кабінетом ЗПТ.
У м. Дніпро під час реорганізації та об’єднання обласного наркодиспансеру з психіатричною службою, кабінет видачі АРТ при медзакладі перестав функціонувати. Організації, що опікуються правами людей, які живуть з наркозалежністю, провели величезну адвокаційну роботу. Її результатом стало впровадження інтегрованих послуг.
Днями регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Світлана Родік провела робочу зустріч з лікаркою-інфнкціоністкою кабінету інтегрованих послуг Лобачовою Ольгою.
“Я дуже сподіваюся на плідну співпрацю. Впровадження інтегрованих послуг сприятиме прихильності до лікування, зокрема, до прийому АРТ представницями спільноти. Це зручно для жінки, якщо в одному місці можна отримати ЗПТ, АРТ та пройти необхідні медичні обстеження завдяки тому, що працює маніпуляційна”, – зазначила Світлана Родік.