Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Ще один лікувальний заклад тепер дружній до жінок, які живуть з наркозалежністю

Жінки, які живуть з наркозалежністю, часто потребують консультації гінеколога, і для кожної важливо, щоб лікар був не лише професійним та уважним, а й неупереджено ставився до пацієнтки.
Отримати консультацію саме такого лікаря вдалося представниці спільноти після того, як вона звернулася за допомогою до параюристки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Бойко Жанетти.
«Учасниця програми замісної терапії розповіла, що потребувала консультації гінеколога через біль в животі, який не проходив кілька днів. Проте отримати медичну допомогу в той же день жінці не вдалося. Як розповіла сама учасниця програми, ставлення до неї змінилося, коли медпрацівники дізналися, що вона пацієнтка ЗПТ. Медпрацівники запропонували їй прийти наступного дня. Проте при повторному зверненні вона знову отримала відмову щодо надання медичної допомоги, тоді ж і звернулася до мене», – поділилася подробицями Бойко Жанетта.
Параюристка провела зустріч з завідувачкою лікувального закладу, і проблема була вирішена. Жінку оглянула сама завідувач, була зроблена УЗД, призначене лікування. Через кілька днів лікар зателефонувала, поцікавилася самопочуттям пацієнтки та провела корекцію лікування.
«Тепер у разі потреби представниці спільноти можуть розраховувати на неупереджене ставлення та якісне медичне обслуговування у цьому лікувальному закладі», – упевнена Жанетта.
Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund