Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Що не так із інформацією про залежності жінки, яку розшукувала рівненська поліція

Суспільство ставиться до жінок, які живуть з наркозалежністю, вкрай негативно. На жаль, вираз “сама винна” накладає на жінку соціальне тавро та стає перепоною для доступу до послуг та підставою для цькування.
 
Зрозуміло, що за таких обставин, розголошення діагнозу для наркозалежної жінки – вкрай небажане та небезпечне. Проте випадки оприлюднення інформації про медичний діагноз трапляються. І поширюють відповідні відомості не лише в колі спілкування.
Детальніше у матеріалі, до якого увійшли коментарі координаторки параюристок Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Олени Зубленко.
 
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.