Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Сьогодні розпочався тренінг для тренерів "Розробка алгоритмів надання комплексних послуг для жінок, які вживають наркотики в ситуації гендерного та домашнього насильства"

Сьогодні розпочався тренінг для тренерів “Розробка алгоритмів надання комплексних послуг для жінок, які вживають наркотики в ситуації гендерного та домашнього насильства”.
Захід лише розпочався, але учасниці заходу поділилися власним досвідом проведення тренінгів у регіонах, розповіли про власні приклади допомоги жінкам – жертвам гендерно зумовленого насильства.
Оскільки подібні ситуації насильства часто пов’язані з випадками порушення прав, на заході також присутні фахівці Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, як провідного інструменту захисту прав людей, які живуть з наркозалежністю.
“З кожним проведеним заходом ми відзначаємо, як зріс рівень професіоналізму наших активісток. Вони допомагають жінкам вирішити надскладні ситуації, пов’язані з гендерно зумовленим насильством та доступом до програм лікування та соціальних послуг”, – зазначила директорка Всеукраїнського Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Тетяна Лебедь.
Захід проходить за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.